TRITON Rack jednodílný,10'-10U nebo 19'-5U/460mm,skl.dv. RKA-10-AS5-CAX-X1
Specifikacia TRITON Rack jednodílný,10'-10U nebo 19'-5U/460mm,skl.dv. RKA-10-AS5-CAX-X1
Dveře jsou standardně celoskleněné, mohou být i celoplechové nebo perforované. • Nástěnný rozvaděč s krytím IP 30 • Rozvaděč se věší přímo na zeď. • Konstrukce rozvaděče: – kompaktní svařovaný rozvaděč – celoskleněné dveře: bezpečnostní tvrzené sklo, tloušťka 5 mm • Rám rozvaděče a všechny oddělitelné části jsou propojeny pomocí zemnících kabelů, které musí být řádně připevněny a zasunuty do konektorů po celou dobu užívání rozvaděče.
• Na spodní části rozvaděče je umístěn šroub M8 jako hlavní zemnící bod. • Kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami jsou umístěny v horní a ve spodní části zadní stěny rozvaděče, další jsou na horní a spodní stěně rozvaděče. POUŽITÍ ROZVADĚČE Ideální řešení pro instalaci 10“ nebo 19" komponentů.
Rozvaděč je určen především pro realizaci malých projektů, jakými jsou například domácí sítě nebo sítě menších firem (SOHO). 5U NEBO 10U Přizpůsobí se vašim potřebám. Nahrazuje 19" rozvaděč s výškou 5U nebo ho lze využít jako 10" rozvaděč s výškou 10U.
VYLAMOVACÍ ZÁSLEPKY V horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. PŘÍBALY Klíč - přední dveře 2x Vrut 6x50 4x Podložka 6,6 4x Hmoždinka 10 4x Plovoucí matice M6 8 MATERIÁL Bezpečnostní kalené sklo tl. 5 mm Ocelový plech